חיפוש

מידע נוסף

כל המחירים כוללים מע"מ ועבור תשלום במזומן

שחזור מידע


חברת PC1מחשבים מתמחה בשירותי שחזור מידע, שחזור קבצים ובהצלת מידע מכל סוגי המדיה הדיגיטאלית. 

לחברתנו ניסיון עשיר במתן שירותי שחזור מידע ושירותי שחזור קבצים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, החל משחזור כרטיסי זיכרון של מצלמות דיגיטאליות, שחזור דיסקים קשיחים, ועד שחזור מערכות אחסון מידע מורכבות כגון מערכות RAID וקלטות גיבויי.


בחברתנו PC1 מחשבים מועסקים בעלי מקצוע בעלי ניסיון של שנים רבות והכרות מעמיקה עם הטכנולוגיות הקיימות לאחסון מידע לשחזור מידע. כמו-כן לצוות המהנדסים שלנו ניסיון רב בשחזור קבצים ממערכות הפעלה רבות כגון: Windows, MacOS, Unix, Novell.

שחזור דיסק קשיח הוא תהליך המתבצע במעבדות של PC1 מחשבים .

קיימים שני סוגים עקריים של תקלות הדורשות שחזור דיסק קשיח – לוגיים ופיזיים.שחזור לוגי משמעו איתור, תיקון והעתקה של מידע אשר נפגע כתוצאה מפעילות משתמש מכוונת או לא מכוונת. שחזור לוגי יכול להיות אחרי מקרה של "פרמוט" דיסק על ידי המשתמש, ודריסת המידע שהיתה לו , כגון החזרת חומר חדש לתוך הדיסק "המפורמט". כמו כן, נזק לוגי יכול להגרם לקבצים אשר שובשו כתוצאה מכתיבה לא נכונה של מערכת ההפעלה או בקר הדיסק.  מקרה אחר, הינו מחיקת מידע בכוונה או לא בכוונה ע"י המשתמש.


שחזור פיזי הוא תהליך בו מתבצע איתור, תיקון והעתקה של מידע כנפגע כתוצאה מכשל מכני, אלקטרוני, או מגנטי בדיסק הקשיח. תקלות שכיחות בדיסקים קשיחים הדורשות שחזור דיסק קשיח - תקלת אלקטרוניקה, תקלות ראשים, פגיעות בפלטות הנתונים, תקלה במערכת היצרן של הדיסק ועוד.


שחזור קבצים הינו תהליך איתור, תיקון והעתקת קבצים אשר נפגעו כתוצאה מכשל פיזי או לוגי במדיה. לחברות מקצועיות לשחזור מידע ותהליכי שחזור קבצים יש כלי תוכנה וחמורה מיוחדים שנועדו לתקן את מבנה הקבצים ולנצל את מירב המידע האגור בתוכם, לצורך שימוש מירבי בקובץ , עד כמה שניתן קרוב לקובץ המקורי.


חברתנו PC1 מחשבים מקבלת קבצים לתיקון, סוגי קבצים עקריים הינם קבצי אופיס (וורד, אקסל, פאוור-פויינט), קבצי דואר אלקטרוני כמו OUTLOOK, OUTLOOK EXPRESS ועוד, קבצי גרפיקה ממוחשבת (JPG, TIF, GIF, PSD ועוד), קבצי מסדי נתונים (ACCESS, SQL, DBASE , ORACLE ועוד).


במידה ונתקלים בקובץ לא מוכר, לחברתנו ישנה היכולת לשחזר מידע שאבד בעזרת כלים יחודים לכל מקרה, כדי למקסם את יכולת תיקון הקובץ.

על מנת ליפנות אלינו ליעוץ טכני בעזרת מספר הטלפון שלנו שהוא :

09-8855-702 או להגיע למעבדתינו הנימצאת :

בנתניה  מרכז לב יסמין - פנחס לבון 18 .


קטגוריות
מוצרים הנצפים ביותר
רשימת יצרנים
HP
dash
LG
dash
logitech
dash
microlab
dash
microsoft
dash
samsung
dash
sony
dash